KURUMSAL

ŞİRKETİMİZ HAKKINDA

DES ENERJİ; ısıtma, soğutma, havalandırma ve enerji verimliliği alanlarında projelendirme, danışmanlık ve teknik ekipman tedariği hizmetlerini vermek üzere kurulmuştur.

İlgili sektörlerde Fırat Plastik, Arçelik ve REHAU gibi alanında öncü firmalarda görev yapmış 15 yılı aşkın bilgi ve deneyim kazanan uzman mühendis ve kalifiye teknik kadrosuyla müşterilerine Tekstilkent Esenler merkez ofisinde hizmet vermektedir.

Kurulduğu tarihten bugüne tüm dünyada, teknolojik gelişmelerde lider, prensiplerine bağlı ve iyi organize olmuş kuruluşlarla çalışmayı ilke edinmiştir. DES ENERJİ geniş ürün yelpazesi ile satış öncesi ve sonrası mühendislik hizmetleriyle, kaliteyi her zaman en üst düzeyde tutmayı hedefleyerek müşterilerine destek vermektedir.

Firmamız bünyesinde; Mekanik Tesisat alanında Isıtma, Soğutma, Sifonik Yağmur Drenaj Sistemleri, VRV Sistemleri ve özel uygulamaların Ana firma Bölge Dağıtıcılıkları ve Distribütörlükleri bulunmaktadır.

Kaliteli uygulamaları ile doğa dostu, ekonomik ve müşteri memnuniyetini esas kılan yaşam kalitesinin yükseltilmesini sağlayan güvenilir sistemler kuruyoruz.

icon

1.000+

Mutlu Müşteri

Isıtma ve soğutma sektöründe vazgeçilmez yere sahip olarak; ülkemiz tüketicilerini yenilenebilir, sürdürülebilir, çevreye saygılı, ekonomik sistemlerin kullanımına yönlendirerek yerel bir değişim yaratmak, gelecek nesillere kaliteli yaşam alanları aktarmak ve ülke ekonomisine katkıda sağlamaktır.

“Kalitede Süreklilik”, “Uygun Fiyat”, “Karşılıklı Güven” ve “Dürüstlük” vizyonumuzu oluşturan temel ilke ve vazgeçilmeyecek değerlerimizdir.

Bu değerlerimiz ışığında amacımız ülke çapında en çok tercih edilen, güvenilir bir marka haline gelmek ve koşulsuz müşteri memnuniyeti oluşturarak sektörde lider olmaktır.

DES ENERJİ ‘de çalışmayı anlamlı kılan şey insanların yaşamlarını iyileştiren, doğa dostu yeni teknolojilerin dünyaya sunulmasında önemli bir rol oynadığınızı bilmektir.

DES ENERJİ’ de dünyada olumlu bir etkisi olan gerçekten anlamlı bir çalışma yapma fırsatınız var.

Siz de DES ENERJİ ailesine katılmak isterseniz, özgeçmişinizi [email protected] adresine gönderebilirsiniz.