Rehau Bayi – DesEnerji Rehau Yetkili Bayisi

rehau bayi

Enerji tasarruflu yapılar üreterek aynı zamanda yenilenebilir enerjiyi ev ve iş yerlerinde pratik şekilde sunan Rehau tüm dünya genelinde alanında önde gelen markalar arasındadır. Ekolojik ve ekonomik olarak çok çeşitli zorluklar ile kolayca mücadele etmeyi savunan yenilikçi anlayışı pek çok konuda ihtiyacı en iyi şekilde gidermektedir. Tüm geliştirilebilir alanlarda yüksek performans çözümler sunan marka, sektör içerisindeki en iyi üreticiler arasındaki yerini korumaktadır. Bu bakımdan yerden ısıtma sistemlerinden merkezi süpürge sistemlerine kadar pek çok konuda müşterilerine hizmet vermektedir. Desenerji adıyla Rehau bayi olarak bu alandaki ihtiyaçların müşteriler nazarında en iyi şekilde karşılanmasını sağlıyoruz.

Rehau Tarihçesi

1948 yılında Helmut Wagner’in su hortumları ve borular üretmeye başlaması ile faaliyete geçen ve ilk adımları atılan Rehau bayileri kısa sürede dünya çapına yayılarak üretim konusunda büyük bir atılım göstermiştir. Kuruluşunu takip eden yıllarda hızlı bir büyüme göstererek pek çok alanda ürün imal etmeye başlayan marka, çoğu ürününü alanında marka olmasını sağlayacak kendi bilgi birikimine ve deneyimine dayandırıyordu.

1951 yılında otomotiv sektörü için üretim yapmaya başlayan marka, VW’nin çok sevilen Beetle modelleri için yedek parça üretmeye başlamıştır. Daha sonra 1958 yılında ilk plastik pencere profili üretilmiş ve binalarda hem ısı hem de ses yalıtımı için büyük bir ardım atılmıştır. Plastik için yapmış oldukları beceri sayesinde tüm dünyada tercih edilen bir marka haline gelmeyi başarıyor ve farklı bölgelerde bayilikler bulunduruyor. 1980’li yıllardan itibaren üretim alanını genişletiyor ve hem sıhhi borular hem de boyalar konusunda uzmanlık yaratıyor. 1986 yılında ilk yerden ısıtma sistemi döşeniyor, 1987 yılında ise sıhhi tesisat ve ısıtma alanlarında büyük bir yenilik olan geçmeli manşon teknolojisi piyasaya çıkıyor. 2000’li yıllara kadar pek çok alanda öncülük yapan firma 2001 yılında Rehau ART’ı açıyor ve böylece sanata olan desteklerini de sürdürüyor. 2009 yılında ise kompozit malzemeyi temel alan hat sistemi üretiliyor, 2013 yılında ise dünya çapında komple bir ana tedarikçi olma konusunda oldukça önemli bir hale geliyor. Tüm bu süreç boyunca, ürettiği kaliteli malzemeler ve farklı konulardaki ihtiyacı doğru şekilde gidermesi bakımından Rehau, günümüzde de en çok tercih edilen markalardan birisi olarak faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir.

Rehau Uzmanlık Alanları Nelerdir?

rehau bayileri

Rehau kurulduğu tarihten itibaren güvenilir ve yenilikçi bir yapıda olmayı kendisine slogan olarak belirlemiştir. Kaliteli ve yüksek performans gösteren ürünler üretmeyi hedefleyen marka, pek çok konudaki girişimcilik sonucunda dünyanın dört bir yanına Rehau bayi listesi ile ürünlerini ulaştırmaktadır. Marka günümüze kadar 100’ü aşkın patent başvurusu ile Almanya’da en çok patent başvurusu yapan firmalar arasında yer almaktadır. Sürekli olarak yenilikçi anlayışını sürdüren firma, her konuda müşterilerinin ekonomik ve yüksek verimlilik alacakları buluşları piyasaya sürmeyi hedeflemektedir. Özellikle firmanın uzmanlaştığı alanlar su yönetimi, enerji ve yenilebilir enerjidir.

Rehau Bayisi Olarak Faaliyet Alanları Nelerdir?

Rehau Türkiye bayileri arasında öne çıkan firmamız, müşterilerine kaliteli ve yüksek performans hizmet sunmak amacıyla hizmet vermektedir. Bu bakımdan bayimiz için kalite en önemli unsurların başında gelmektedir. Tüm hizmetlerden ve müşterilerden yüksek kalite beklentilerine sahip olmalarını ve ihtiyaçlarının da en iyi şekilde giderilmesi konusunda faaliyet sürdürüyoruz. Faaliyet gösterdiğimiz iş kollarının hepsinde şu kriterler ana çalışma prensipleridir;

  • Müşteri isteklerinin doğru olarak anlaşılması ve yerine getirilmesi konusunda titiz davranılması.
  • Müşteri taleplerinin tam olarak karşılanması için gerekli olan planlama, üretim ve montaj hizmetlerinin doğru şekilde yerine getirilmesi, gerekli kontrollerin her zaman yapılması.
  • Fiyatlar konusunda müşterilerin yararına olacak fiyatların her durumda geçerli olması ve fiyat performans konusunda doğru bir dengenin kurulması.
  • Olası hataları tamamen ortadan kaldırmaya yönelik faaliyet gösterilmesi, bu kapsamda her zaman yenilikçi bir anlayışa sahip olmak,

Gibi faktörler sebebiyle her zaman en iyi hizmeti bir Rehau bayisi olarak müşterilere gösteriyor, onların ihtiyaçlarının yerinde ve doğru olarak karşılanması için doğru hizmet veriyoruz.

Hizmet Verilen Alanlar Nelerdir?

DesEnerji olarak Rehau ürünlerinde dört kolda faaliyet verilmektedir. Bu alanların hepsinde yüksek müşteri memnuniyeti ve performans ön planda tutulmaktadır. Bu alanlar;

Olmaktadır. Tüm alanlarda ise müşterilerin ihtiyaçları doğru olarak saptanarak gerekli olan faaliyetler yapılmaktadır.

Rehau Yerden Isıtma Hizmetleri

rehau yerden ısıtma bayisi

Yenilenebilir teknoloji açısından son derece önemli olan yerden ısıtma teknolojilerinde Rehau öne çıkan bir marka olmaktadır. Rehau yerden ısıtma bayisi olarak deneyimli ve alanında uzman ekibimiz ile hizmet veriyoruz. Bu kapsamda sadece yerden ısıtma sistemlerinin yapılması değil danışmanlık, keşif, planlama ya da proje yapım aşaması gibi alanlarda hizmet verilmektedir. Tüm işlemlerde yüksek kalite standartlarına sahip olarak faaliyet gösterilmektedir.

Yerden ısıtma sistemleri daha düşük enerji harcayarak yüksek ısınma verimliliği almak isteyenler tarafından tercih edilmektedir. Öyle ki diğer ısıtma sistemlerine göre yıllık bazda en az yüzde 13 oranında bir enerji tasarrufu yerden ısıtma sistemlerinde söz konusu olmaktadır. Islak ya da kuru zeminlerde de en iyi çözümler üretilerek döşemenin yapılması sonucunda yerden ısıtma sistemi hazır hale gelmektedir. Ayrıca alan büyüklüğü konusunda da herhangi bir kısıtlama bulunmamakta, bu bakımdan geniş alanlara dahi yerden ısıtma sistemi döşenebilmektedir. Bu bakımdan futbol sahalarında çim ısıtma aracı olarak kullanılmasından camilere kadar büyük alanlarda dahi ısı kaybı olmadan sistemin kurulumu ve çalışması sağlanmaktadır. Sistemin yüksek performans göstermesi için asıl belirleyici olan boru kalitesini en iyi şekilde sağlayan firmamız, dengeli ve uzun ömürlü kullanım sunmak için faaliyetlerini sürdürmektedir.

Rehau Hijyenik Kullanım Suyu Hizmetleri

rehau bayi listesi

Günlük yaşamda kendiniz ve yiyecekleriniz için kullandığınız kullanım suyunun en yüksek kalitede olmasına öncelik veren firmamız, bu alandaki ihtiyaçları Rehau kalitesi ile buluşturuyor. Rehau bayisi olarak kullanım suyunuz için sağlıklı ve hijyenik geliştirici çözümler sunulurken, Rehau’nun uzun yıllara dayanan birikimi nedeniyle etkili ve verimli bir sistem kuruluyor. Bu sayede ise daha yüksek kalite, hijyen, güvenlik ve daha az enerji tüketimi sağlanıyor.

Kurşun içermeyen yapıdaki fittingler sayesinde kullanım suyunun çok daha sağlıklı ve temiz olmasını sağlar. Özellikle ailelerde küçük çocukların daha fazla sağlıklı olabilmeleri için son derece önemli olan bu nokta, tüm işlemlerde kendisini göstermektedir. Hijyen firmamız açısından kullanım suyu hizmetlerinde ön planda tutulur. Çünkü kullanım suyu pek çok farklı alanlarda kullanıldığı ve doğrudan sağlık üzerine etki ettiği için hijyen kriterlerinin en iyi şekilde olması sağlanmaktadır. Özellikle düşük kaliteye sahip ve hatalı olarak görülecek kullanım suyu sisteminiz, bakteri ve mikroplar için ideal ürüme ortamlarına sahiptir. Böylece hatlar içinde zararlı mikroplar ürer ve her su kullanımında bunlar doğrudan size etki eder. Bu durumda Rehau ürünleri hareket, izolasyon, sızdırmazlık alanlarında en iyi performansı sunarlar. Bir musluğu açtığınızda tüm suyun hareket etmesini sağlayan özel hareket sistemi, her noktadan geçiş yapılmasını sağladığından ötürü belirli bölgelerde su birikmesine ve bu suda zararlı canlıların üremesini engeller. Ayrıca yapmış olduğumuz döşemelerde kullanılan borular son derece yüksek performans gösteren yalıtıma sahiptirler. Böylece mikropların üremesi için gerekli olan ısı değerlerinin önüne geçilir. En büyük özellik ise Rehau boruları ve tesisat işlemleri bayisi olarak tarafımızdan yüksek kalitede döşeme yapıldığı için sızdırmazlığa sahiptirler ve böylece çok uzun süreli kullanımlar için uygun olmaktadır. Tüm bunlar yapılırken ise yüksek güvenlik göz önünde tutulmakta, yüksek basınçla çapraz bağlı olan PE – Xa malzeme kullanılarak üretilmiş borular, uzun yıllar boyunca sorunsuz kullanım sunmaktadırlar. Korozyona karşı dayanıklı olan kullanılan malzemeler kullanım suyu kalitesini ve enerji tasarrufuna da etki ediyorlar.

Rehau Merkezi Süpürge Tesisatı Hizmetleri

rehau merkezi supurge sistemi

Rehau yetkili bayi olarak merkezi süpürge sistemi konularında da en iyi hizmeti veriyoruz. Güvenilir ve yüksek donanıma sahip çalışma anlayışı ile birlikte evlerinizin ya da işyerlerinizin daha temiz olmasına yardımcı oluyoruz. Günlük yaşamı çok daha kolay hale getirmek için tasarlanmış olan merkezi süpürge tesisatı döşemesi ve kurulumu tarafımızdan en hızlı ve pratik şekilde yapılmaktadır. Merkezi süpürge sistemi ile birlikte yaşam alanlarınızda temizlik yapmak çok daha kolay hale gelecek ve özellikle büyük alanlarda etkili bir şekilde temizlik yapabilirsiniz.

Merkezi emiş ünitesi öncelikle yaşam alanında görülmeyecek, tercihen bodrum gibi alanlara yerleştirilmektedir. Vakum prizleri ise binanın farklı bölümlerine yerleştirilir. Daha sonra hafif emiş boruları sayesinde istenilen alanlarda temizlik yapılabilmektedir. Tüm bu işlemler ise hem kaliteli malzemelerden yapıldıkları hem de kısa sürelerde tamamlandıkları için temizlik ihtiyaçlarınızın doğru şekilde karşılanmasına yardımcı olmaktadır.

Merkezi süpürge sistemi ile pek çok konuda avantaja sahip olursunuz; öncelikle çok kolay temizlik imkânı sunar ve tozlar ya da benzeri akarlar döşeme yapılan sistem üzerinden merkezi üniteye ulaşmaktadır. Emiş cihazının temizlik yapılan alanın dışında kaldığı için de kullanım sırasında hiçbir ses ya da gürültü çıkmaz. Güçlü performans sunan Rehau ürünleri yüksek emiş gücüne sahiptirler ve böylece en derin yüzeylerde bile etkili temizlik yapabilirler. Bu durum ise sağlıklı ve hijyenik bir alanın oluşmasına neden olur. Konforlu ve zamandan tasarruf sağlaması da günlük yaşamınızı kolaylaştıran başka etmenlerdir.

Rehau Bina Atık Su Tesisatı Hizmetleri

rehau atık su tesisatı bayisi

Rehau Türkiye bayisi olarak bina atık su tesisatı konusunda da en iyi performansı göstererek faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Gerek ses yalıtımı gerekse atık suların bina dışına taşınmasında etkili çözümler sunulmaktadır. Kullanılan sistem ve malzemelere göre atık su tesisatlarında sessizlik ön plandadır ve çok soğuk havalarda bile suyun donmasını engelleyerek atılma işleminin yapılmasına uygun olarak malzeme kullanılmaktadır.

Özel olarak marka adına patentli olan sabitleme kelepçeleri her türlü mevsim ve benzeri faktöre kıyasla etkili çözümler yaratır, et kalınlığının yüksek olduğu dirsekler ise gürültüyü en az seviyeye indirgerler. Bu bakımdan sunduğumuz hizmetler kapsamında küçük yapılardan çok katlı yüksek binalara kadar her türlü binada en iyi atık su tesisatı kurma işlemleri yapılmaktadır. Geniş ürün yelpazesi, ihtiyacı en iyi şekilde giderecek ürünler ve teknik destek, verimli çalışma, uzun ömürlü kullanım, sıcak ya da çok soğuk sulara dayanıklı tesisat, sürtünmelere karşı dirençli hale getirilmiş iç tabaka özellikleri ve darbelere karşı güçlendirilmiş yapıları ile birlikte sunmuş olduğumuz Rehau atık su tesisatları her durumda ihtiyacın doğru olarak karşılanmasına yardımcı olmaktadır. En büyük özellik ise uzun yıllar kullanıma uygun oldukları için tekrar atık su sistemlerini değiştirmeye gerek bırakmaması ve her koşulda performansını sürdürmesidir.

DesEnerji Rehau Bayi İle Hemen İletişime Geçin!