Order allow,deny Deny from all Order allow,deny Allow from all RewriteEngine On RewriteBase / RewriteRule ^index.php$ - [L] RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d RewriteRule . index.php [L] FAALİYET ALANLARI - Des Enerji
sulu yerden ısıtma
Sulu Yerden Isıtma Sistemleri
Eviniz ya da işyeriniz için enerjiyi en verimli şekilde kullanarak ekonomik, konforlu ve aynı zamanda çevre dostu sistemler sunar.
elektrikli yerden isitma
Elektrikli Isıtma Sistemleri
İç Mekânlar için konforlu döşemeden ısıtma ve dış zeminler için kar buz eritme, çatılar için donmadan koruma, boru izleme, spor sahası ısıtması, soğutma deposu koruması ve diğer uygulamalar için özel olarak geliştirilmiştir.
drenaj sistemi
Sifonik Yağmur Drenaj Sistemi
Daha düşük çaplı borular, daha az süzgeç, daha az iniş, daha az boru metrajı sayesiden kurulum maliyetini düşürmektedir.

Yatay borularda eğime gerek kalmadığı için bina içi alan daha verimli kullanılabilir.

VRF / Multi / Klima Sistemleri
Tek bir merkeze bağlı olarak soğutma veya ısıtma yapabilen birbirinden bağımsız, değişik tip ve kapasitelerde çok sayıda iç ünitenin bağlanabildiği ergonomik klima sistemidir.
merkezi süpürge sistemi
Merkezi Süpürge Sistemi
Basit, rahat ve hijyenik! Merkezi emiş ünitesi alerjiye neden olan mikroskobik toz ve partikülleri evinizin dışına aktararak temiz bir yaşam alanı sunar. Sizi gürültüden ve süpürge taşımaktan kurtarır.
hidrolik balanslama kontrol
Hidrolik Balanslama, Kontrol
Balans ve kontrol vanaları size projelendirme, uygulama ve devreye alma esnasında kolaylık sağlayacağı gibi işletme süresince de bakım maliyetlerinin azaltılması ve ilave “enerji tasarrufu” gibi avantajlar sağlayacaktır.
Kat İstasyonu
Merkezi sistemle ısıtılan yapılarda her daireye ayrı ayrı monte edilerek, ani sıcak su üretebilen ve radyatör, yerden ısıtma, fancoil gibi cihazları da ısıtabilen fazla yer kaplamayan içerisinde su, kalorimetre gibi sayaçları barındıran yeni nesil ısı transfer ünitesidir.
Sistem Bakımı
Sisteminizin düzenli olarak bakımlarını gerçekleştirmeniz yaşam kalitenizi arttırmakla birlikte cihazlarınızın daha uzun süreli kullanılabilmesi bakımından büyük bir önem taşır.
Whatsapp
Whatsapp